Stoglangiai – praktiškas pasirinkimas tiek individualiuose namuose, tiek biuruose. Patogiai valdomos priemonės leidžia mėgautis ne tik natūralia saulės šviesa, bet ir gaiviu oru. Be to, jos gali padidinti patalpų energetinį efektyvumą. Vienas iš geriausių variantų ieškantiems laiko patikrintų gaminių – „Velux“ stoglangiai. Kaina, dizainas, funkcijos – kiekvienas gali pasirinkti individualius poreikius labiausiai atitinkantį produktą.

Efektyviam energijos naudojimui

Efektyvus energijos naudojimas – vienas iš didžiausių šiuolaikinių būstų privalumų. Langai tam turi ypač daug įtakos. Jie gali padėti sumažinti šilumos nuostolius. Dėl šios priežasties džiaugiamasi ir mažesnėmis šildymo sąskaitomis. Tobulėjančios technologijos leidžia sukurti vis modernesnius gaminius. Puikus to pavyzdys – „Velux“ stoglangiai, pasižymintys itin geromis izoliacinėmis savybėmis. Dienos metu jie leidžia įsileisti daugiau saulės šviesos ir šilumos, taip reikšmingai sumažindami energijos sąnaudas.

Daugybė privalumų

Šio prekių ženklo stogo langai išsiskiria ir kitais privalumais. Jie:

  • atsparūs bet kokioms oro sąlygoms,
  • leidžia mėgautis grynu oru net ir tuomet, kai langas uždarytas,
  • lengvai valomi,
  • paprastai derinami su užuolaidėlėmis.

Domina „Velux“ stoglangiai? Kaina, funkcijos ir dizainas – aspektai, kuriuos įvertinę galite nesunkiai pasirinkti tinkamiausius produktus. Jei norite, kad tai padaryti būtų dar paprasčiau, nepraleiskite progos pasikonsultuoti su UAB „Infantas“ specialistais. Atsakysime į jums rūpimus klausimus ir padėsime apsispręsti.

Kaip prižiūrėti?

Tam, kad šios priemonės džiugintų ne vienerius metus, rekomenduojama pasirūpinti tinkama jų priežiūra. „Velux“ stoglangiai gali būti mediniai arba dengti poliuretanu. Abiem atvejais gaminių paviršių galima valyti įprastomis priemonėmis. Tačiau medinius stogo langus patariama reguliariai (maždaug kas ketverius metus) perlakuoti arba perdažyti. Siekiant išvengti guminių tarpiklių pažeidimo laku arba dažais, svarbu juos tinkamai uždengti.

Norint nuvalyti išorinį lango stiklą, jį reikėtų apversti 180 laipsnių kampu ir užfiksuoti. Nedideliems nešvarumams pašalinti pakanka vandeniu sudrėkintos minkštos šluostės ar kempinės. Reikalui esant galima panaudoti švelnią valymo priemonę.

Norint, kad „Velux“ stoglangiai (kaina priklauso nuo pasirinkto modelio) nebūtų pažeisti, rekomenduojama:

  • nenaudoti valymo priemonių su šveičiamosiomis dalelėmis,
  • vengti silikono sąlyčio su stiklo paketu,
  • nevalyti purvo sausa šluoste ar kempine,
  • nenaudoti cheminių valiklių.

Tokios saugumo priemonės gali padėti apsisaugoti nuo stiklo paketo pažeidimo jo valymo metu.

„Velux“ stoglangiai žinomi ir vertinami visame pasaulyje. Danijoje gaminamų langų funkcionalumą ir dizainą jau spėjo įvertinti ne vienas. Nepraleiskite progos to padaryti ir jūs – sukurkite komfortišką ir patrauklią namų ar biuro aplinką.

VELUX stogo langai „Standard“
VELUX stogo langai „Standard plus“
VELUX stogo langai „Premium“
VELUX langai plokščiam stogui
VELUX montavimo gaminiai