Klostuotos užuolaidėlės FHL

Elegantiškos klostuotos užuolaidėlės sušvelnina ryškią saulės šviesą ir suteikia privatumo. Užuolaidėlę galima užfiksuoti bet kurioje pozicijoje. Tai tinkamas sprendimas svetainėms, namų biurams, vonios kambariams. Siūlomas 20 skirtingų spalvų ir raštų asortimentas.

Ritininės užuolaidėlės RFL

Ritininės užuolaidėlės sušvelnina ryškią saulės šviesą ir suteikia privatumo. Užuolaidėlę galima užfiksuoti bet kurioje pozicijoje. Tai efektyvus ir praktiškas sprendimas svetainėms, namų biurams, žaidimų kambariams. Siūlomas 15 skirtingų spalvų ir raštų asortimentas.

Vidinės žaliuzės PAL

Lengvai valomos atsparios drėgmei vidinės žaliuzės puikiai tinka vonioms, virtuvėms. Taip pat – klasikinis jų dizainas puikiai dera prie namų biuro interjero. Užuolaidėlės valdomos be virvelės. Stumtelėjus ant rėmelio įrengtą stūmoklį nesunkiai pasuksite užuolaidėlės juosteles norima kryptimi ir reguliuosite į kambarį patenkančios šviesos kiekį bei kryptį.

Romanetės FHB

Susikurkite šiltą ir švelnią atmosferą su dekoratyviomis ir unikaliomis VELUX romanetėmis. Nuostabūs, rafinuoti audiniai suteiks kambariui stilingumo, prislopins ryškią saulės šviesą. Užuolaidėlės audinį paprasta pakeisti. Pasirinkite iš 20 raštų.