VELUX „Premium“ langas su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GGL 3068

Medinis, skaidriu laku nulakuotas stogo langas varstomas ergonomiška viršutine rankena; jame integruota orlaide su filtru nuo dulkių ir vabzdžių. Patalpas galima vėdinti net tuomet, kai langas uždarytas. Vidinis lango stiklas yra laminuotas, todėl suteiks saugumo bei sumažins triukšmo, sklindančio iš lauko, lygį. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw – 1,1. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

VELUX „Premium“ langas su viršutine rankena, poliuretano danga ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GGU 0068

Medinis baltu poliuretano sluoksniu padengtas stogo langas varstomas ergonomiška viršutine rankena; jame integruota orlaide su filtru nuo dulkių ir vabzdžių. Patalpas galima vėdinti net tuomet, kai langas uždarytas. Drėgmei atsparaus paviršiaus nereikia perdažyti, jo priežiūra – minimali. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Vidinis lango stiklas yra laminuotas, todėl suteiks saugumo bei sumažins triukšmo, sklindančio iš lauko, lygį. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw – 1,1. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.

Dvejopo varstymo VELUX „Premium“ panoraminis stogo langas su 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GPL 3050

Šį medinį stogo langą su vyriais viršutinėje dalyje galėsite plačiai atidaryti, išstumdami varčią į lauką, ir nekliudomai grožėtis vaizdu pro langą bei įsileisti į kambarį maksimalų dienos šviesos kiekį. Įrengta izoliacijos sistema ThermoTechnology™ išsaugos šilumą namuose, kai lauke bus šalta. Langas su ekonomišku 1 kameros stiklo paketu (galima įsigyti ir su 2 kamerų stiklo paketu). Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

Dvejopo varstymo VELUX „Premium“ panoraminis stogo langas su 2 kamerų stiklo paketu, padengtas poliuretanu

Gaminio kodas: GPU 0050

Šį poliuretanu padengtą stogo langą su vyriais viršutinėje dalyje galėsite plačiai atidaryti, išstumdami varčią į lauką, ir nekliudomai grožėtis vaizdu pro langą bei įsileisti į kambarį maksimalų dienos šviesos kiekį. Drėgmei atsparaus balto paviršiaus nereikia perdažyti, jo priežiūra – minimali. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Įrengta izoliacijos sistema ThermoTechnology™ išsaugos šilumą namuose, kai lauke bus šalta. Langas su ekonomišku 1 kameros stiklo paketu (galima įsigyti ir su 2 kamerų stiklo paketu). Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.

VELUX „Premium“ langas su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GGL 3066

Energiškai efektyvus medinis stogo langas su ergonomiška viršutine rankena bei integruota orlaide su specialiu filtru, apsaugančiu nuo dulkių ir vabzdžių. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,0) suteikia puikią šilumos izoliaciją ir sukuria namuose komfortą. Stiklo paketas padengtas specialia išorine danga, kurios dėka langas mažiau rasoja iš išorės ir jį daug lengviau išvalyti. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

VELUX „Premium“ langas su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu, padengtas poliuretanu

Gaminio kodas: GGU 0066

Energiškai efektyvus medinis poliuretanu padengtas stogo langas su ergonomiška viršutine rankena bei integruota orlaide su specialiu filtru, apsaugančiu nuo dulkių ir vabzdžių. Drėgmei atsparaus balto paviršiaus nereikia perdažyti, jo priežiūra – minimali. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,0) suteikia puikią šilumos izoliaciją ir sukuria namuose komfortą. Stiklo paketas padengtas specialia danga, kurios dėka langas mažiau rasoja iš išorės ir jį daug lengviau išvalyti. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.

VELUX „Premium“ langas INTEGRA su 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GGL 306821

Jeigu norite mėgautis maksimaliu komfortu, VELUX INTEGRA langas yra teisingas pasirinkimas. Šis langas valdomas nuotoliniu būdu; ant jo taip pat galima įrengti nuotoliniu būdu valdomas užuolaidėles, markizes arba išorines žaliuzes. Į komplektą įeina lietaus jutiklis, todėl vos tik pradėjus lyti, langas automatiškai užsidarys. Maitinimas – elektros energija; galima įsigyti ir modelį, valdomą saulės energija. Medinis stogo langas nulakuotas skaidriu laku (galima įsigyti ir baltą padengtą poliuretanu). Valdymas – nuotolinio valdymo pulteliu. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,1) suteikia puikią šilumos izoliaciją. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

VELUX „Premium“ langas INTEGRA su 2 kamerų stiklo paketu, padengtas poliuretanu

Gaminio kodas: GGU 006821

Jeigu norite mėgautis maksimaliu komfortu, VELUX INTEGRA langas yra teisingas pasirinkimas. Šis langas valdomas nuotoliniu būdu; ant jo taip pat galima įrengti nuotoliniu būdu valdomas užuolaidėles, markizes arba išorines žaliuzes. Į komplektą įeina lietaus jutiklis, todėl vos tik pradėjus lyti, langas automatiškai užsidarys. Maitinimas – elektros energija; galima įsigyti ir modelį, valdomą saulės energija. Medinis stogo langas padengtas balta poliuretano danga, todėl nereikalauja priežiūros ir tinka drėgnoms patalpoms. Valdymas – nuotolinio valdymo pulteliu. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei 2 kamerų stiklo paketas (Uw 1,1) suteikia puikią šilumos izoliaciją. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.

VELUX „Premium“ panoraminio bei papildomo langų kombinacija

Gaminio kodas: GPL + GIL

Panoraminis stogo langas sumontuotas kartu su papildomu apatiniu langu atvers puikų vaizdą bei įleis į kambarį daug dienos šviesos. Mediniai skaidriu laku nulakuoti stogo langai tiks jaukiam interjerui. Viršutinis langas varstomas viršutine bei apatine rankenomis. Jame integruota orlaide su specialiu filtru, apsaugančiu nuo dulkių ir vabzdžių. Unikali ThermoTechnology™ sistema, papildoma sandarumo tarpinė bei papildoma sandarumo tarpinė suteikia puikią šilumos izoliaciją ir sukuria namuose komfortą. Gaminiams galioja 10 metų garantija.

VELUX stogo langas pasyviam namui

Gaminio kodas: GGU 008230

Stogo langas sertifikuotas pasyviam namui, šalto klimato
regionams. Pagamintas iš išorinio trigubo stiklo paketo ir papildomo vidinio dvigubo stiklo paketo, todėl šilumos laidumo koeficientas Uw siekia vos Uw 0,51 W/(m2K). Tai
yra geriausias rodiklis pasaulyje. Stogo langas maitinamas saulės energija ir komplektuojamas su valdymo pulteliu, kuriuo patogiai valdysite stogo langą vienu prisilietimu. Langas pagamintas iš medienos ir padengtas balta, nereikalaujančia priežiūros poliuretano danga. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.