Skardos lankstymas

Siekdami dar efektyviau aptarnauti savo klientus bei pasiūlyti jiems itin operatyvius sprendimus, pirmieji Lietuvoje pristatome kol kas analogų šalies rinkoje neturinčią paslaugą „Ruukki Express“. Pagrindinis jos principas – kompleksiškas medžiagų tiekimas ir konsultacijų teikimas.

Kuo ypatinga ši paslauga?

Jums siūlomas ne tik vienas ar kitas poreikius atitinkantis gaminys, bet ir visas aptarnavimo bei sprendimų kompleksas. Tokio sprendimo privalumai:

  1. Greitis ir ekonomiškumas. Vienas aktualiausių klausimų, užduodamas tų, kuriuos domina skardos lankstymas – kaina. Visada įvertinami individualūs poreikiai ir pateikiamas konkretus pasiūlymas. Pageidaujamas objektas – stogas, fasadas ar pan. – iš pradžių išmatuojamas, apskaičiuojamos galimos išlaidos, sudaroma sąmata, o tuomet per trumpiausią įmanomą laiką pristatomos reikalingos medžiagos, kurios, esant poreikiui, gali būti ir sumontuojamos.
  2. Paslauga teikiama visoje šalyje. Domitės, kur atliekamas skardos lankstymas? Kaunas – vieta, kur teikiama ši ir kitos mūsų paslaugos. Tačiau Jums pageidaujant galime atvykti ir į kitą Lietuvos miestą. Naudojantis „Ruukki Express“ paslauga, kai kurie gaminiai klientui iš sandėlio pristatomi nedelsiant. Tokiu būdu maksimaliai greitai gaunate galutinį norimą rezultatą – kokybiškus bei tikslių matmenų skardos lankstinius.
  3. Patogu ir privatiems asmenims, ir įmonėms. Ši paslauga pirmiausiai yra skirta privatiems pirkėjams, stogdengiams bei mažoms statybos įmonėms. Viena iš pagrindinių „Ruukki Express“ veiklos sričių – skardos lankstymas: tiek standartinių (kraigai, vėjalentės, palangės ir t.t.), tiek užsakomų individualiai konstrukcijų gaminimas, taip pat lygios skardos bei lietaus vandens sistemų pardavimas.
  4. Profesionalų konsultacijos. Dar vienas svarbus „Ruukki Express“ privalumas – konsultacijos, kurias teikia profesionalūs, patyrę ir paslaugūs specialistai. Taip siekiama užtikrinti, kad gautumėte labiausiai poreikius atitinkančius gaminius, sprendimus efektyviai ir greitai.

Šie privalumai – tai įrodymas, kad įmonės teikiamos paslaugos ir produktai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Teikiamos paslaugos

UAB „Infantas“ komanda pasirengusi visapusiškai pasirūpinti Jūsų poreikiais. Paslaugų spektrą sudaro:

1. Skardos lankstymas

Operatyvus skardos lankstymas (kaina apskaičiuojama individualiai) atliekamas naujos kartos Vokietijos įmonės „Schechtl“ kompiuterinio valdymo įrengimais. Tai leidžia pasiekti aukštą gaminių lenkimo tikslumą ir našumą. Galime sulenkti net iki 4 m ilgio lankstinius.

Gaminame iš savo ar užsakovo medžiagos. Būdami „Ruukki“ kompanijos prekybos atstovais, galime pasiūlyti įvairių spalvų ir padengimo (poliesterio, puralo, matinio poliesterio, matinio puralo, PVDF) skardos gaminių. Atliekame įvairius vienetinius užsakymus. Konsultuojame, matuojame, paskaičiuojame sąmatas, teikiame pasiūlymus. Miestas, kuriame atliekamos mūsų paslaugos (tarp jų ir skardos lankstymas) – Kaunas, tačiau esant poreikiui galime nuvykti ir kitur.

2. Prekyba

Galime pasiūlyti ir sukomplektuoti iš sandėlio plieninę lietaus nuvedimo sistemą, taip pat – įvairių stogų priedų. Turime platų lygios skardos asortimentą, sandėliuojame kai kurių ilgių ir spalvų profiliuotus plieno lakštus. Pas mus rasite ne tik paplitusius poliesterio ir puralo, bet ir matinio padengimo lakštus. Prekiaujame cinkuotais ilginiais Z C U profilio, „Velux“ stogo langais, izoliacinėmis tarpinėmis. Taigi, plataus spektro paslaugas sudaro ne tik skardos lankstymas.

Mes siūlome:

Apatinė sąlaja

Viršutinė sąlaja

Kraigas

priedus stogams:

-kraigus,
-vėjalentes,
-sąlajas (viršutines, apatines),
-sniego užtvaras.

Išorinis kampas

Vidinis kampas

Kampas į lataką

priedus fasadams:

-kampus ( išorinius, vidinius),
-angokraščius ( langų, durų),
-parapetus,
-nuolajas ir kt.

Sniego užtvara

Lietvamzdis

Latakas su užlaida

nestandartinių gaminių
iš skardos lankstymas:-skardinės lauko palangės,
-tvoros ilginiai,
-žaliuzės,
-įv. skardos lankstiniai pagal
pateiktus brėžinius.
VėjalentėTvoros ilginisVėjalentė

 

UAB „Infantas“ specialistai visuomet pasiruošę Jums padėti.