FASADO SISTEMA

Fasadas yra pastato veidas. Su RHEINZINK jis taps architektūros vizitine kortele.  Platus RHEINZINK sistemų pasiūlymas suteikia daug galimybių ir gali būti naudojamas praktiškai visuose stiliuose.  RHEINZINK fasadų dangos yra gražios, nepriklausomai nuo laiko, nereikalaujančios priežiūros, suteikiančios ilgaamžę apsaugą. Be savo išskirtinių vaizdinių ir techninių medžiagos savybių, RHEINZINK pasižymi ir kitomis ilgalaikėmis savybėmis: medžiaga yra nedegi, apsaugo nuo žaibo ir elektromagnetinio spinduliavimo (elektrosmogo) poveikio. Ne be pagrindo šiandien RHEINZINK yra daugiau 30 šalių kokybės ir vertės statyboje sinonimas.

KAMPINIS FALCAS

 • Ryškus plotų padalijimas 12 mm falco juostomis
 • Galima montuoti vertikaliai ir horizontaliai
 • Įvairių ilgių ir pločių juostų panaudojimo galimybė
 • Kryžminių siūlių ar veidrodinio piešinio naudojimas
 • Lietui atspari išilginė sandūra
 • Ruošinių panaudojimas
 • Galimos kūginės juostos, konkav ir konvex lenkti paviršiai

RHEINZINK – kampinis falcas

RHEINZINK falco sistemos jungia atskiras juostas išilgai. Dažniausiai fasaduose naudojamas kampinis falcas. Jis gana išraiškus savo falco (plotis apie 12 mm) dėka. Įvairių mechanizmų panaudojimas profiliuojant juostas ir užspaudžiant sandūras suteikia darbų eigai racionalumo. Įvairūs juostų ilgiai ir pločiai įgalina suformuoti gana sudėtingus paviršius.

ŽVYNAI

 • Įspūdinga išvaizda
 • Rombiniai, kvadratiniai ir didieji žvynai
 • Įvairios formos ir matmenys
 • Individuali gamyba kiekvienam objektui
 • Pritaikymas viso pastato geometrijai ir beveik visiems lenkimams
 • Netiesioginis, paslėptas tvirtinimas laikikliais

RHEINZINK – žvynai

Kvadratiniai ir rombiniai žvynai sudaro RHEINZINK mažų žvynų grupę. Įvertinant nedidelius žvynų matmenis, galimi net ir geometriškai sudėtingų paviršių sprendimai. Be to žvynų dangos be problemų naudojamos frontonų, stoglangių, dūmtraukių, stogo kraštų apskardinimui.

Tolesnio rombinių ir kvadratinių žvynų tobulinimo rezultatas – RHEINZINK didieji žvynai. Didieji žvynai, atsižvelgiant į jų matmenis, naudojami didesniems fasadams dengti.  RHEINZINK didieji žvynai suteikia dideles galimybes išreikšti pastato struktūrą. Gali būti įvairių pločių, montuojami vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai. Perstumiant žvynus, galimi beveik neribotos apdailos variantai. Galima kombinuoti su konvex ir konkav geometrinėmis formomis.

RHEINZINK – falcų technika

“Falcų technika” – išilginis atskirų lakštų sujungimas.
Fasadų apdailai daromas status falcas, kuris labai išsiskiria (plotis apie 12 mm).
Lenkiant profilius, užlenkiant falcus naudojamos specialios staklės, kurios palengvina darbo procesą.

Įvairūs lakštų ilgiai ir pločiai suteikia galimybę realizuoti net pačius netikėčiausius sprendimus.

RHEINZINK – tašelių sistema

“Tašelių sistema” yra viena seniausių šiandien naudojamų klojimo sistemų. Tarp lakštų yra talpinamas medinis tašelis, kuris kartu su tvirtinimo elementais papildomai sutvirtina konstrukciją. Iš viršaus tašelis yra uždengiamas metaliniu gaubteliu. Vietoj medinio tašelio galima naudoti naujovę: RHEINZINK® – Klick juostų laikiklius. Ši alternatyvi tvirtinimo priemonė imituoja tašelį ir teikia greitą ir ekonomišką montavimą: ritininės įrangos pagalba lakštai ir gaubtelis gaminami vienu metu ir atitinka visus montavimo reikalavimus ir užtikrina tikslumą.

RHEINZINK – lakštai su užleidimu

Dėl jų žvynuotos formos nesusidaro siūlių šešėliai, tokie lakštai su užleidimu yra ypač individuali fasado apdaila. Esant šviesos ir šešėlių žaismui dėl reljefinės geometrijos atsiranda žavingi atspalviai ir ryškūs kontūrai. Tikslus gamyklinis profilių pagaminimas pagal detalųjį planą ir tikslius lakštų matmenis garantuoja optimalų ir ekonomišką jų sumontavimą.

RHEINZINK – falciniai lakštai

Ypatingas šių lakštų privalumas yra laisvas atstumo pasirinkimas tarp ašių nuo 200-333 mm, ir lankstus siūlių ploto pasirinkimas nuo 0-30 mm.
Lankstus lakštų klojimo krypčių (horizontalios, vertikalios, įstrižos) pasirinkimo įvairove suteikia architektui ypatingą jų projektavimo, dizaino idėjų įgyvendinimą.
Rekonstruojant ar papildomai apšildant pastatus šie falciniai lakštai leidžia per trumpą laiką įgyvendinti ilgaamžius, kokybiškus projektus.

RHEINZINK – “didieji žvynai”

Pagrindinė “didžiųjų žvynų” panaudojimo sritis yra didelio pastato fasadų plotai. Čia labiausiai išryškėja optinis žaismas.

Jeigu naudojamas valcuotas blizgantis cinkas, senėjimo procesas kiekvienam žvynui suteikia individualų atspalvį. Šie skirtumai praktiškai nepastebimi, bet jų dėka atsiranda šviesos ir spalvos žaismas. Norint užtikrinti geriausią kokybę ir optimalius išmatavimus žvynai gaminami kiekvienam objektui individualiai.

RHEINZINK – “mažieji žvynai”

Kvadratai bei smailūs rombai sudaro RHEINZINK ® “mažųjų žvynų” grupę. Priešingai nei panašios išvaizdos lakštai ir žvyneliai, šie “mažieji žvynai” viršutinėje dalyje turi paprastą priekinį falcą, o apatinėje pusėje paprastą galinį falcą.

Dėl mažų išmatavimų galima išspręsti įvairius konstrukcinius reikalavimus pačioms sudėtingiausioms geometrinėms pastatų konstrukcijoms. “Mažaisiais žvynais” galima dengti stogo langus, kaminus ir stogo kraštus.