Plieninė (skardinė) stogo danga – puikus pasirinkimas ieškantiems ilgaamžių ir estetiškų priemonių. Priklausomai nuo individualių poreikių, ji gali būti valcuota, čerpinė arba trapecinė. UAB „Infantas“ siūlo platų patikimo ir tarptautiniu mastu pripažinto gamintojo „Ruukki“ skardinės stogo dangos asortimentą.

Čerpiniai profiliai
Trapeciniai profiliai
Valcuoti profiliai
Falciniai profiliai

Pagrindiniai privalumai

Šio tipo priemonės turi išties nemažai privalumų:

 • Patvarumas. Plieninė danga gali atlaikyti net ir labai atšiaurias oro sąlygas: stiprų vėją, lietų ir pan. Ji pasižymi dideliu atsparumu korozijai, todėl net ir ilgai eksploatuojant nesutrūkinėja. Šis gaminys nereikalauja brangios priežiūros. Siekiant išvengti didelių nešvarumų sankaupų ar pažeidimų, rekomenduojama reguliariai patikrinti, ar nereikia nuvalyti lapų, purvo apnašų.
 • Ilgaamžiškumas. Plieninė stogo danga gali išlaikyti nepakitusias technines savybes labai ilgą laiką. Ne veltui, jai suteikiama iki 50 metų garantija.
 • Lengvumas. Dėl šios priežasties tokia medžiaga yra greitai ir paprastai montuojama. Skardinė stogo danga leidžia sutaupyti, nes sumažėja kitų statybos metu naudojamų priemonių sąnaudos: betono – pamatams, medienos – stogo konstrukcijoms ir pan.
 • Saugumas.Tokia danga, lyginant su kitomis, yra pakankamai atspari ugniai. Todėl tiems, kurie ypač vertina saugumą šis variantas – vienas iš geriausių.
 • Plačios pritaikymo galimybės.Tokio tipo priemones galima pritaikyti įvairaus nuolydžio stogui. Dėl jau anksčiau aptarto lengvumo jas paprasta naudoti renovacijos metu: dažniausiai nereikia montuoti papildomų laikančiųjų konstrukcijų.
 • Ekonomiškumas.Dar vienas privalumas, kuriuo išsiskiria skardinė stogo danga – kaina. Tai apima ne tik pinigų sumą, kurią sumokate už pačią priemonę, bet ir šilumą, kuri sulaikoma jūsų namuose. Mažesnės energijos sąnaudos lemia ir mažesnius mokesčius.

Nenuostabu, kodėl plieninė stogo danga yra mėgstama daugelio – juk ji turi išties nemažai privalumų. Beje, verta pastebėti ir tai, kad ši priemonė yra palanki aplinkai. Pasibaigus eksploatavimo laikui, ją galima perdirbti ir panaudoti kitiems gaminiams.

Patraukliam eksterjerui sukurti

Skardinė stogo danga „Ruukki“ išsiskiria ne tik puikiomis techninėmis, bet ir estetinėmis savybėmis. Plačiame asortimente galima rasti įvairių spalvų gaminių:

 • tamsiai žalių,
 • antracito,
 • tamsiai pilkų,
 • raudonų,
 • tamsiai rudų,
 • juodų ir t. t.

Pasirinkimo galimybės priklauso nuo konkretaus produkto tipo. Daugiau informacijos apie tai rasite peržvelgę prekių katalogus. Skardinės stogo dangos paviršius gali būti matinis, pusiau matinis arba blizgus. Estetinėms gaminių savybėms taip pat suteikiama garantija.

Domina plieninė stogo danga? Plačiame „Infantas“ asortimente galite rasti didelį jos pasirinkimą: nuo skirtingų tipų profilių (čerpinis, trapecinis, valcuotas) iki spalvų. Pasirūpinkite, kad jūsų namų stogas atrodytų estetiškai ir būtų ilgaamžis. Turite klausimų? Kreipkitės – padėsime išsirinkti labiausiai tinkantį gaminį, nesvarbu, tai būtų skardinė stogo danga ar kita.