VELUX šviesos tunelis

Gaminio kodas: TWF

VELUX šviesos tunelis – natūralios dienos šviesos šaltinis tose patalpose, kiuriose neįmanoma įrengti įprastinių stogo langų (pvz. drabužinėse, koridoriuose, voniose ir pan.). Dėl patentuotos Flexi Loc™ sistemos tunelį paprasta montuoti, o dvisluoksnis stiklas su EdgeGlow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šis tunelis yra su lanksčiu gofruotu vamzdžiu ir integruota tarpine, montuojamas į 15-60 laipsnių nuolydžio stogus su banguota stogo danga.

VELUX šviesos tunelis

Gaminio kodas: TWR

VELUX šviesos tunelis – natūralios dienos šviesos šaltinis tose patalpose, kiuriose neįmanoma įrengti įprastinių stogo langų (pvz. drabužinėse, koridoriuose, voniose ir pan.). Dėl patentuotos Flexi Loc™ sistemos tunelį paprasta montuoti, o dvisluoksnis stiklas su EdgeGlow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šis tunelis yra su standžiu vamzdžiu ir integruota tarpine, montuojamas į 15-60 laipsnių nuolydžio stogus su banguota stogo danga.

VELUX šviesos tunelis

Gaminio kodas: TLF

VELUX šviesos tunelis – natūralios dienos šviesos šaltinis tose patalpose, kiuriose neįmanoma įrengti įprastinių stogo langų (pvz. drabužinėse, koridoriuose, voniose ir pan.). Dėl patentuotos Flexi Loc™ sistemos tunelį paprasta montuoti, o dvisluoksnis stiklas su EdgeGlow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šis tunelis yra su lanksčiu gofruotu vamzdžiu ir integruota tarpine, montuojamas į 15-60 laipsnių nuolydžio stogus su lygia stogo danga.

VELUX šviesos tunelis

Gaminio kodas: TLR

VELUX šviesos tunelis – natūralios dienos šviesos šaltinis tose patalpose, kiuriose neįmanoma įrengti įprastinių stogo langų (pvz. drabužinėse, koridoriuose, voniose ir pan.). Dėl patentuotos Flexi Loc™ sistemos tunelį paprasta montuoti, o dvisluoksnis stiklas su EdgeGlow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šis tunelis yra su standžiu vamzdžiu ir integruota tarpine, montuojamas į 15-60 laipsnių nuolydžio stogus su lygia stogo danga.

VELUX šviesos tunelis

Gaminio kodas: TCF

VELUX šviesos tunelis – natūralios dienos šviesos šaltinis tose patalpose, kiuriose neįmanoma įrengti įprastinių stogo langų (pvz. drabužinėse, koridoriuose, voniose ir pan.). Dėl patentuotos Flexi Loc™ sistemos tunelį paprasta montuoti, o dvisluoksnis stiklas su EdgeGlow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šis tunelis yra su lanksčiu gofruotu vamzdžiu, montuojamas į plokščius stogus, kurių nuolydis nuo 0 iki 15 laipsnių.

VELUX šviesos tunelis

Gaminio kodas: TCR

VELUX šviesos tunelis – natūralios dienos šviesos šaltinis tose patalpose, kiuriose neįmanoma įrengti įprastinių stogo langų (pvz. drabužinėse, koridoriuose, voniose ir pan.). Dėl patentuotos Flexi Loc™ sistemos tunelį paprasta montuoti, o dvisluoksnis stiklas su EdgeGlow rėmeliu efektyviai išsklaido šviesą. Šis tunelis yra su standžiu vamzdžiu, montuojamas į plokščius stogus, kurių nuolydis nuo 0 iki 15 laipsnių.