Classic M

Ruukki Classic M stogo dangos lakštai yra mikroprofiliuoti per visą lakšto plotį, t.y. su siauromis, išilginėmis bangelėmis. Dėl mikroprofiliavimo, ši danga yra tvirtesnė, lygesnė, matiškesnė.Šie lakštai puikiai tinka ne tik stogams, bet ir fasadams, nes yra mažiau linkę deformuotis, banguotis, todėl stogas ar fasadas atrodys dar estetiškiau.Ruukki Classic M mikroprofiliavimas yra gan smulkus, žvelgiant iš toliau – mikrobangeles sunku įžiūrėti, tad tiks ir klasikinio, ir modernaus stiliaus mėgėjams.Tai moderni, modulinė stogo danga, parduodama nedideliais, 1213 x 720 mm, paruoštais montavimui lakštais. Ruukki Frigge atkartoja neaukštas, lygesnes čerpes. Modulinius lakštus lengviau transportuoti, užkelti ant stogo ir sumontuoti.

Moduliniai lakštai, simetriška forma ir specialiai suprojektuoti stogo lankstiniai, tokie kaip kraigo elementai ar vėjalentės, suteikia galimybę pasirinkti bet kurią montavimo kryptį stogo plokštumoje, kaip tik patogiau: iš dešinės į kairę, iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią ar iš apačios į viršų.

 

LIETUVOS „KREPŠINIO NAMAI“

2020-10-25

Krepšinio namai

Plačiau skaitykite čia

KITOKIA NATŪRALUMO FORMA – KOKIOS MEDŽIAGOS ATRASTOS IŠ NAUJO?

2019-04-19

Šiandieninis natūralumo, ilgaamžiškumo, nuosaikesnio vartojimo siekis tapo architektūros tencencija. Grįžimas prie natūralumo paskatino iš naujo atrasti metalą, medį, betoną, eksperimentuoti apdirbant šias medžiagas.

„Cor-Ten“ plieno fasadas (Nuotrauka E.Bardžiaus)

Plačiau skaitykite čia

GYVENIMAS ŠALIA ŠIMTAMEČIO ŠANČIŲ ĄŽUOLO

2018-06-30

Šalia gatvės Kaune, Aukštuosiuose Šančiuose iškilusį dviaukštį juosia aukšta tinkuota tvora, sauganti jame gyvenančių žmonių privatumą. Už jos – jaukus kiemelis su terasa, baseinu ir ąžuolu. Pastatą architektai priglaudė prie kaimyninių sklypų kraštinių, o kiemą suplanavo taip, kad į jį patektų ryto saulė ir namas nemestų šešėlio.

Skardinis fasadas su baseinu (Nuotrauka Leono Garbačausko)

Plačiau skaitykite čia

ELEGANTIŠKAS STOGAS IR FASADAS ŠIMTMEČIUI? MISIJA ĮMANOMA

2015-04-20

Remontuojantiems, restauruojantiems ar dengiantiems stogą, įrenginėjantiems namo fasadą naujai, UAB „Infantas“ siūlo aukštos kokybės, ilgaamžes, itin patvarias bei nepaveikias korozijai plokštes. Jos pagamintas iš „Cor – Ten“ plieno arba „Rheinzink“ cinko lydinio. Svarbu ir tai, kad plokštės, pagamintos iš šių medžiagų, yra lengvai prižiūrimos ir ilgiau atrodo kaip naujos. Kaip teigė UAB „Infantas“ direktorius Viktoras Citvaras, plienas „Cor – Ten“, iš kurio gaminamos stogo bei fasadinės plokštės, – atsparus gamtos veiksniams. „Šiam plienui būdingas didelis atsparumas klimatinei korozijai bei atmosferos poveikiui. Jei atmosferos sąlygoms atsparus plienas dažnai sušlampa, o paskui išdžiūsta, jo naudojimo laikas tik pailgėja. Ant paviršiaus susidaręs oksido sluoksnis – patina – yra tanki ir beveik nelaidi deguoniui. Tai padidina atsparumą korozijai ir veiksmingai lėtina rūdijimo procesą. Atsparių atmosferos veiksniams plienų mechaninės savybės atitinka universalių konstrukcinių plienų savybes“, – sakė direktorius.

„Cor-Ten“ plieno fasadas kompozicijoje su didžiuliais vitrininias langais. (Nuotrauka Juozo Kamensko)

Plačiau skaitykite čia

ŽVILGSNIS Į UPIŲ SANTAKĄ

2013-10-13

Nedidelį vos 7,8 aro sklypą Kauno Žaliakalnyje, netoli miesto centro, užsakovai išsirinko žinodami jo potencialą – iš čia atsiveria vaizdas į dviejų didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries santaką. Patys būdami inžinerinių sistemų projektuotojai, dar susiję ir su menais, jie nepabūgo aplinkui vyraujančio chaotiško užstatymo ar net kiek vaiduokliškų posovietinių statinių. Busimieji namo savininkai, norėdami nestandartinio namo, kuris maksimaliai išnaudotų šios vietos privalumus, kreipėsi į architektą Gintautą Natkevičių, jau išgarsėjusį tokiais projektais kaip namas Vilniuje, netoli Pūčkorių atodangos, ir kitais, suprojektuotais atsižvelgiant į išskirtinę sklypo vietą. (Aušra Narkeliūnienė,.. 2013. Namas ir Aš)

Braškių g, esantis namas. (Nuotrauka Gintaro Česonio 2013)

Plačiau skaitykite čia (74 psl)

Video straipsniai