VELUX stogo langas „Standard“ su viršutine rankena

Gaminio kodas: GZL 1051

Medinis stogo langas, nulakuotas skaidriu laku. Viršutine rankena valdomas stogo langas su integruota vėdinimo sistema bei filtru nuo dulkių ir vabzdžių. Patogus uždaryti ir atidaryti viena ranka. Langus su viršutine rankena siūlome rinktis tuomet, kai jie montuojami stoge žemiau ar po jais pastatyti baldai. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Stoglangis su ThermoTechnology™ izoliacijos sistema, su sustiprintu stiklo paketu, jo Uw – 1,3. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

VELUX stogo langas „Standard“ su apatine rankena

Gaminio kodas: GZL 1051B

Medinis stogo langas, nulakuotas skaidriu laku, valdomas apatine rankena; su integruota vėdinimo sistema bei filtru nuo dulkių ir vabzdžių. Patogus uždaryti ir atidaryti viena ranka. Šį langas rekomenduojame rinktis, jeigu jis bus montuojamas stoge aukščiau. Vėdinimas reguliuojamas specialia sklende arba užfiksavus rankeną vėdinimo pozicijoje. Stoglangis su ThermoTechnology™ izoliacijos sistema, su sustiprintu stiklo paketu, jo Uw – 1,3. Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

Poliuretanu padengtas VELUX stogo langas „Standard“ su viršutine rankena

Gaminio kodas: GLU 0051

Medinis stogo langas su balta, atsparia drėgmei poliuretano danga. Šis stogo langas nereikalauja priežiūros – jo nereikia perdažyti. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Stogo langas patogiai varstomas viršutine rankena. Langas yra su ThermoTechnology™ sistema, todėl energiškai efektyvus, jo Uw – 1,3. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.

Poliuretanu padengtas VELUX stogo langas „Standard“ su apatine rankena

Gaminio kodas: GLU 0051B

Medinis stogo langas su balta, atsparia drėgmei poliuretano danga. Šis stogo langas nereikalauja priežiūros – jo nereikia perdažyti. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Stogo langas patogiai varstomas apatine rankena. Šį langas rekomenduojame rinktis, jeigu jis bus montuojamas stoge aukščiau. Vėdinimas reguliuojamas specialia sklende arba užfiksavus rankeną vėdinimo pozicijoje. Langas yra su ThermoTechnology™ sistema, todėl energiškai efektyvus, jo Uw – 1,3. Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.