Tarpinė banguotai stogo dangai

Gaminio kodas: EDW 0000

EDW tarpinė tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 120 mm, pvz.: čerpėms, plieniniams čerpių imitacijos ar šiferio lakštams, „Classic“ tipo profiliams, šiaudinei dangai ir pan.

Tarpinė lygiai stogo dangai

Gaminio kodas: EDS 0000

EDS tarpinė tinka lygioms stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 16 mm, pvz.: bituminėms čerpelėms, skiedroms ir kt.

Tarpinė banguotai stogo dangai

Gaminio kodas: EDJ 0000

EDJ tarpinė montuojama stoge giliau ir tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 90 mm. Norint išvengti šalčio tiltelių susidarymo, tarpinę rekomenduojame naudoti, kai stogo nuolydis 20°–90°.

Montavimo paketas „Pagrindinis“

Gaminio kodas: EDW 2000 + BBX 0000

Montavimo paketas EDW „Pagrindinis“ tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 120 mm, pvz.: čerpėms, plieniniams čerpių imitacijos ar šiferio lakštams, „Classic“ tipo profiliams, šiaudinei dangai ir pan. Į paketą įeina: tarpinė, šiltinantis rėmas, drenažo latakas, difuzinė plėvelė ir garų izoliacija.

Montavimo paketas „Pagrindinis“

Gaminio kodas: EDS 2000 + BBX 0000

Montavimo paketas EDS „Pagrindinis“ tinka lygioms stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 16 mm, pvz.: bituminėms čerpelėms, skiedroms ir kt. Į paketą įeina: tarpinė, šiltinantis rėmas, drenažo latakas, difuzinė plėvelė, garų izoliacija.

Montavimo paketas „Pagrindinis“

Gaminio kodas: EDJ 2000 + BBX 0000

Montavimo paketas EDJ „Pagrindinis“ montuojama stoge giliau
ir tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 90 mm. Norint išvengti šalčio tiltelių susidarymo, tarpinę rekomenduojame naudoti, kai stogo nuolydis 20°–90°. Į paketą įeina: tarpinė, šiltinantis rėmas, drenažo latakas, difuzinė plėvelė, garų izoliacija.

Montavimo paketas banguotai stogo dangai

Gaminio kodas: EDW 2000 (EDW 0000 + BDX 2000)

EDW 2000 montavimo paketas tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 120 mm, pvz.: čerpėms, plieniniams čerpių imitacijos ar šiferio lakštams, „Classic“ tipo profiliams, šiaudinei dangai ir pan. Į paketą įeina: tarpinė, šiltinantis rėmas, drenažo latakas, difuzinė plėvelė.

Montavimo paketas lygiai stogo dangai

Gaminio kodas: EDS 2000 (EDS 0000 + BDX 2000)

EDS 2000 montavimo paketas tinka lygioms stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 16 mm, pvz.: bituminėms čerpelėms, skiedroms ir kt. Į paketą įeina: tarpinė, šiltinantis rėmas, drenažo latakas, difuzinė plėvelė.

Montavimo paketas banguotai stogo dangai

Gaminio kodas: EDJ 2000 (EDJ 0000 + BDX 2000)

EDJ 2000 montavimo paketas montuojama stoge giliau ir tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 90 mm. Norint išvengti šalčio tiltelių susidarymo, tarpinę rekomenduojame naudoti, kai stogo nuolydis 20°–90°. Į paketą įeina: tarpinė, šiltinantis rėmas, drenažo latakas, difuzinė plėvelė.

Kombinuota tarpinė banguotai stogo dangai

Gaminio kodas: EKW 0021E

EKW 0021E tarpinė tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 120 mm, pvz.: čerpėms, plieniniams čerpių imitacijos ar šiferio lakštams, „Classic“ tipo profiliams, šiaudinei dangai ir pan. Montuojama, kai langai grupuojami po du vienas šalia kito, 10 cm tarpu tarp rėmų. Rekomenduojama montuoti su izoliavimo komplektais BDX ir garų plėvelėmis BBX, kad šilumos ir drėgmės izoliacija būtų geriausia.

Kombinuota tarpinė lygiai stogo dangai

Gaminio kodas: EKS 0021E

EKS 0021E tarpinė tinka lygioms stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 16 mm, pvz.: bituminėms čerpelėms, skiedroms ir kt. Montuojama, kai langai grupuojami po du vienas šalia kito, 10 cm tarpu tarp rėmų. Rekomenduojama montuoti su izoliavimo komplektais BDX ir garų plėvelėmis BBX, kad šilumos ir drėgmės izoliacija būtų geriausia.

Kombinuota tarpinė banguotai stogo dangai

Gaminio kodas: EKW 0007E + EDW 0000

EKW 0007E + EDW 0000 tarpinė tinka stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 120 mm, pvz.: čerpėms, plieniniams čerpių imitacijos ar šiferio lakštams, „Classic“ tipo profiliams, šiaudinei dangai ir pan. Montuojama, kai langai grupuojami po du vienas virš kito, 10 cm tarpu tarp rėmų. Rekomenduojama montuoti su izoliavimo komplektais BDX ir garų plėvelėmis BBX, kad šilumos ir drėgmės izoliacija būtų geriausia.

Kombinuota tarpinė lygiai stogo dangai

Gaminio kodas: EKS 0007E + EDS 0000

EKS 0007E + EDS 0000 tarpinė tinka lygioms stogo dangoms, kurių profilio aukštis iki 16 mm, pvz.: bituminėms čerpelėms, skiedroms ir kt. Montuojama, kai langai grupuojami po du vienas virš kito, 10 cm tarpu tarp rėmų. Rekomenduojama montuoti su izoliavimo komplektais BDX ir garų plėvelėmis BBX, kad šilumos ir drėgmės izoliacija būtų geriausia.

Stogolango apskardinimų komplektas

Gaminio kodas: ZWC

ZWC – tai lango skardelių komplektas, kurį būtina užsisakyti, jeigu montavimui nenaudojama tarpinė, pvz., kai stogo danga – valcuojami skardos lakštai.

Izoliavimo komplektas

Gaminio kodas: BDX

Izoliavimo komplektą sudaro trys komponentai – šiltinantis rėmas, difuzinė plėvelė ir drenažo latakas. Montuojant stogo langą su BDX, jis užsandarinamas ir apšiltinamas iš išorės.

Garo izoliacijos plėvelė

Gaminio kodas: BBX

Vientisa plėvelė BBX – oro bei garų nepraleidžianti sistema, apsauganti nuo kondensato susidarymo stogo konstrukcijoje.