Rheinzink – aukštos kokybės gryno cinko lydinys (99,995%) su vario ir titano priedais. Rheinzink skarda gali būti patiekta 3 rūšių:
Rheinzink – natūralus – įprastinis. Esant natūraliam aplinkos poveikiui, paviršius patamsėja iki melsvai pilkos spalvos.Patina ne tik suteikia medžiagai papildomą apsaugą, bet ir gerą vaizdą, nereikalaujantį papildomos priežiūros.
Rheinzink – sendintas melsvai pilkas.
Rheinzink – sendintas tamsiai pilkas -taurus. Šiems gamykloje suteikiamas sendinto paviršiaus vaizdas. Rheinzink šį procesą yra užpatentavęs. Paviršių vaizdas kinta, priklausomai nuo poveikių, tačiau teigiamos savybės išlieka: nepriklausomai nuo paviršių apdorojimo, papildoma priežiūra nereikalinga, atsiradę įbrėžimai patamsėja per trumpą laiką.
Visos trys rūšys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, reikalavimus medžiagai ir yra bandomos pagal „QUALITY ZINK“ kriterijų katalogą.
Skardos gaminiai iš jo ilgaamžiai, nereikalaujantys priežiūros ir nekenksmingi.Garantijos laikas – 30 metų, maksimalus įstatymų leidžiamas laikotarpis.Tai užtikrina saugumo jausmą.
Stogo danga
Lietaus nuvedimo sistemos
Sienų danga
Bukletai
Kainoraštis