VELUX stogo langas „Standard Plus“ su viršutine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GLL 1061

Energiją taupantis stogo langas su papildoma sandarumo tarpine apsaugos nuo triukšmo iš išorės ir suteiks daugiau komforto patalpose. Lange integruota orlaidė su filtru nuo vabzdžių ir dulkių. Patogiai valdomas viršutine rankena stoglangis puikiai tiks, kai langas montuojamas stoge žemiau ar po juo pastatyti baldai. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw – 1,1. Tai naujovė rinkoje – langas su 2 kamerų stiklo paketu už labai gerą kainą! Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

VELUX stogo langas „Standard Plus“ su apatine rankena ir 2 kamerų stiklo paketu

Gaminio kodas: GLL 1061B

Energiją taupantis stogo langas su papildoma sandarumo tarpine apsaugos nuo triukšmo iš išorės ir suteiks daugiau komforto patalpose. Lange integruota vėdinimo sklendė. Patogiai varstomas apatine rankena stoglangis puikiai tiks, kai langas montuojamas stoge aukščiau. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw – 1,1. Tai naujovė rinkoje – langas su 2 kamerų stiklo paketu už labai gerą kainą! Gaminiui suteikiama 10 metų garantija.

VELUX stogo langas „Standard Plus“ su viršutine rankena, 2 kamerų stiklo paketu, padengtas balta poliuretano danga

Gaminio kodas: GLU 0061

Naujas energiją taupantis stogo langas su papildoma sandarumo tarpine apsaugos nuo triukšmo iš išorės ir suteiks daugiau komforto patalpose. Jo paviršius padengtas balta, atsparia drėgmei poliuretano danga, todėl nereikalauja priežiūros – jo nereikia perdažyti. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Lange integruota orlaidė su filtru nuo vabzdžių ir dulkių. Patogiai valdomas viršutine rankena stoglangis puikiai tiks, kai langas montuojamas stoge žemiau ar po juo pastatyti baldai. Yra galimybė įrengti nuotolinio valdymo sistemą. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw – 1,1. Tai absoliuti naujovė rinkoje – langas su 2 kamerų stiklo paketu už labai gerą kainą! Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.

VELUX stogo langas „Standard Plus“ su apatine rankena, 2 kamerų stiklo paketu, padengtas balta poliuretano danga

Gaminio kodas: GLU 0061B

Naujas energiją taupantis stogo langas su papildoma sandarumo tarpine apsaugos nuo triukšmo iš išorės ir suteiks daugiau komforto patalpose. Jo paviršius padengtas balta, atsparia drėgmei poliuretano danga, todėl nereikalauja priežiūros – jo nereikia perdažyti. Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos, langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Puikiai tinka montuoti patalpose, kuriose daugiau drėgmės: voniose, virtuvėse, oranžerijose ir pan. Lange integruota vėdinimo sklendė. Patogiai valdomas apatine rankena stoglangis puikiai tiks, kai langas montuojamas stoge aukščiau. Langas su ThermoTechnology™ sistema bei 2 kamerų stiklo paketu, todėl yra energiškai efektyvus, jo Uw – 1,1. Tai naujovė rinkoje – langas su 2 kamerų stiklo paketu už labai gerą kainą! Šiam gaminiui suteikiama 15 metų garantija lango paviršiui ir 10 metų – visai lango konstrukcijai.