VELUX balkonas CABRIO®

Gaminio kodas: GDL

VELUX balkoną CABRIO® atidarysite vos per sekundę – ir jūsų mansarda prisipildys šviesos ir gryno oro. Inovatyvaus balkono dėka atsivers puikus vaizdas. Balkono plotis yra 94 cm arba 114 cm, aukštis – 252 cm; montuojamas į 35-53 laipsnių stogo šlaitą.

VELUX stogo terasa

Gaminio kodas: GEL

VELUX stogo terasa leis išeiti į lauką, tokiu būdu kambarys įgaus visiškai naują funkcionalumą, jo erdvė padidės. Be to, patalpa prisipildys dienos šviesos ir atrodys moderniai. Terasa montuojama į 35-53 laipsnių stogo šlaitą.

VELUX tūrinė tarpinių sistema „Dormer“

Gaminio kodas: EBW

Padidinkite naudingąjį plotą po stogu ir įsileiskite žymiai daugiau natūralios šviesos, įsirengdami stogo langus su VELUX tūrine tarpine. Atsiradusi papildoma erdvė suteiks daugiau galimybių, išdėstant baldus ir kuriant interjerą. VELUX stogo langai sumontuojami į keturių arba šešių langų blokus ir pakeliami 600 mm virš stogo. VELUX tūrinė sistema tinka banguotai stogo dangai, komplektuojama su apskardinimo ir šiltinimo elementais bei kitais montavimui paruoštais komponentais. Tai saugus ir tvirtas sprendimas, kuris atitinka visus profesionalius sandarumo ir kokybės reikalavimus. Į konstrukciją galima montuoti 3 dydžių stoglangius: MK06, PK06, SK06. Stogo nuolydis turėtų būti nuo 35 iki 70 laipsnių.

VELUX tūrinė tarpinė „Mini Dormer“

Gaminio kodas: EAW, EAS, EAZ

Montuojant langą su VELUX tūrine tarpine, mansardoje atsiras daugiau naudingo ploto, taip pat žymiai padaugės natūralios dienos šviesos.
Langus su šiomis tarpinėmis galima montuoti po vieną arba grupuoti po 2 arba po 3 į lygią (EAS) bei banguotą stogo dangą (EAW, EAZ). Tarpinė komplektuojama su apskardinimo ir šiltinimo elementais bei kitais montavimui paruoštais komponentais. EAS ir EAZ galima montuoti į 20°–75° nuolydžio stogą, EAW į 10°–75°.